Profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez, a szczególnie uroczystości weselnych. Wiemy dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponujemy Państwu dużą różnorodność oraz najwspanialszą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy. Dobieramy muzykę oraz zabawy odpowiednio dostosowane do gustów uczestników zabawy oraz jej charakteru.

W naszej ofercie znajdą Państwo namioty oraz hale namiotowe dostosowane do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników. W swojej ofercie posiadamy namioty o wymiarach: 3x3, 4x6, 6x8, 5x10, 6x12, 8x12. Jeżeli istnieje potrzeba stworzenia parkietu - zaoferować możemy odpowiednią podłogę. Ponadto w swojej ofercie posiadamy również ławostoły, oświetlenie, nagłośnienie, scenę oraz meble eventowe. Wszystko to, co potrzebne jest do organizacji udanego eventu "pod chmurką".

Na potrzeby organizowanej imprezy zaproponować możemy wynajem projektorów multimedialnych. W swojej ofercie posiadamy projektory, które podołają nawet najbardziej wymagającym realizacjom. Są to bowiem projektory o jasności od 2000 aż do 8000 ANSI.
Ponadto zaoferować możemy wynajem ekranów projekcyjnych na trójnogu. Dysponujemy ekranami o wymiarach od 150x150 cm do 250x180 cm oraz ekranami ramowymi o wymiarach od 300x220 cm (projekcja przód i tył).

Umowa do pobrania

Plik .doc Plik .pdf

Dodatkowo


Napisy LOVE

Oferujemy wynajem napisu LOVE na wesele, ślub, event, sesję zdjęciową, romantyczną kolację czy zaręczyny.

Napis wykonany z najwyższej jakości materiałów, oświetlony kilkudziesięcioma żarówkami. Znakomicie nadaje się jako element dekoracji wnętrza jak i pleneru.

Dostępne również napisy:

  • Pan
  • Pani
  • MR & MES
  • Imiona
  • Pojedyncze litery
Dekoracja światłem

Proponujemy profesjonalne dekorowanie światłem sali. Wykonujemy oświetlenie zarówno architektury zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dekorujemy wszelkiego rodzaju miejsca, w których ma odbyć się impreza (restauracje/puby/kluby/hale oraz lokale firmowe). W naszych realizacjach wykorzystujemy inteligentne urządzenia najlepszych marek na rynku.

Do wyboru mamy trzy pakiety:

  • pakiet 1 - statyczne oświetlenie;
  • pakiet 2 - dekoracja ze zmianą kolorów, z obsługą profesjonalnego realizatora światła;
  • pakiet 3 - dekoracja ścian ze zmianą kolorów oraz oświetlenie efektowe parkietu wraz z obsługą profesjonalnego realizatora światła.
Ciężki dym

Dodatkową możliwością wzmacniającą efekt dekoracji światłem jest użycie specjalnej wytwornicy dymu. Dym będzie unosił się na wysokości ok.60 cm nad parkietem. Efekt ten świetnie sprawdzi się podczas pierwszego tańca Młodej Pary, zapewniając zarówno wyjątkowe wrażenia wizualne, jak i kamuflaż w przypadku ewentualnego błędu kroków tanecznych.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu.

Galeria

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Reprehenderit quasi perspiciatis hic cum voluptates neque nulla qui nostrum, fugiat, necessitatibus?